Home

Poate fi ignorat nerăbdător sârguință meciuri argentina Locul naşterii Culoare trandafir Sens nou

Leo Messi, încă patru apariții și va avea 1.000 de meciuri în carieră!

Știrile dimineții | Argentina, victorie cu Brazilia. Messi a scos echipa de  pe teren din cauza scenelor din tribune - Eurosport
Știrile dimineții | Argentina, victorie cu Brazilia. Messi a scos echipa de pe teren din cauza scenelor din tribune - Eurosport

Argentina, echipa națională cu cea mai lungă serie actuală de meciuri fără  înfrângere! | Sport.ro
Argentina, echipa națională cu cea mai lungă serie actuală de meciuri fără înfrângere! | Sport.ro

De ce nu are Argentina mai mulți jucători negri la Cupa Mondială?”. O  analiză provocatoare Washington Post a declanșat reacții zgomotoase în  întreaga lume
De ce nu are Argentina mai mulți jucători negri la Cupa Mondială?”. O analiză provocatoare Washington Post a declanșat reacții zgomotoase în întreaga lume

Argentina a câștigat Cupa Mondială. Meciul, un „rollercoaster” emoțional  pentru jucători și suporteri
Argentina a câștigat Cupa Mondială. Meciul, un „rollercoaster” emoțional pentru jucători și suporteri

Argentina la Campionatul Mondial 2022

Meciul Brazilia - Argentina din preliminariile CM 2022, oprit după 5 minute  din cauza COVID | Newsweek Romania
Meciul Brazilia - Argentina din preliminariile CM 2022, oprit după 5 minute din cauza COVID | Newsweek Romania

Argentina a învins Australia și s-a calificat în sferturile Cupei Mondiale  2022 | Digi24
Argentina a învins Australia și s-a calificat în sferturile Cupei Mondiale 2022 | Digi24

Argentina, a șasea oară în finala Cupei Mondiale! Ce s-a întâmplat la  precedentele meciuri jucate cu trofeul ”pe masă”
Argentina, a șasea oară în finala Cupei Mondiale! Ce s-a întâmplat la precedentele meciuri jucate cu trofeul ”pe masă”

Argentina - Mexic 2-0 la Campionatul Mondial din Qatar! Messi ține „pumele”  în viață!
Argentina - Mexic 2-0 la Campionatul Mondial din Qatar! Messi ține „pumele” în viață!

VIDEO | Argentina - campioana lumii la fotbal, după ce a învins la lovituri  de departajare Franţa ⋆ Universul.net
VIDEO | Argentina - campioana lumii la fotbal, după ce a învins la lovituri de departajare Franţa ⋆ Universul.net

Argentina, campioană mondială la fotbal, după cel mai frumos meci din  istorie - CT100.ro
Argentina, campioană mondială la fotbal, după cel mai frumos meci din istorie - CT100.ro

Angel Di Maria, omul meciurilor decisive în finale

LIVE TEXT | Argentina – Franța 4-3, după loviturile de departajare! Meci  senzațional în finala Cupei Mondiale - Eurosport
LIVE TEXT | Argentina – Franța 4-3, după loviturile de departajare! Meci senzațional în finala Cupei Mondiale - Eurosport

Fotbal: Argentina a câștigat campionatul mondial - ZiarMM

Echipa națională de fotbal a Argentinei - Wikipedia

Programul complet al Campionatului Mondial din Qatar 2022. Când se joacă  meciul de deschidere. Ce adversari au Argentina, Portugalia sau Brazilia -  Fanatik.ro
Programul complet al Campionatului Mondial din Qatar 2022. Când se joacă meciul de deschidere. Ce adversari au Argentina, Portugalia sau Brazilia - Fanatik.ro

Când ar putea avea loc meciul dintre Brazilia și Argentina, de la  Campionatul Mondial de fotbal
Când ar putea avea loc meciul dintre Brazilia și Argentina, de la Campionatul Mondial de fotbal

CM Qatar 2022. Argentina a învins Olanda la penaltiuri și merge mai departe  în semifinale | Digi24
CM Qatar 2022. Argentina a învins Olanda la penaltiuri și merge mai departe în semifinale | Digi24

Vamos! Argentina este noua campioana a lumii la fotbal. A invins...

Argentina a câștigat la scor cu Arabia Saudită și a ajuns la 36 de meciuri  fără înfrângere | Flashscore.ro
Argentina a câștigat la scor cu Arabia Saudită și a ajuns la 36 de meciuri fără înfrângere | Flashscore.ro

CM 2022: Argentina joacă ultima șansă pentru calificarea în optimi : Europa  FM
CM 2022: Argentina joacă ultima șansă pentru calificarea în optimi : Europa FM

Reacția lui Lionel Messi, după scandalul de la Argentina - Uruguay: „Să  învețe asta!”
Reacția lui Lionel Messi, după scandalul de la Argentina - Uruguay: „Să învețe asta!”

Performanța reușită de Messi și Di Maria în 13 minute, în meciul Argentina  - Franța, din finala Cupei Mondiale
Performanța reușită de Messi și Di Maria în 13 minute, în meciul Argentina - Franța, din finala Cupei Mondiale

Lionel Scaloni a anuțat lotul Argentinei pentru meciurile cu Panama şi  Curacao. Decizia luată în privința lui Leo Messi | Sport.ro
Lionel Scaloni a anuțat lotul Argentinei pentru meciurile cu Panama şi Curacao. Decizia luată în privința lui Leo Messi | Sport.ro

VIDEO. Bătaie la meciul dintre Argentina și Brazilia. Echipa lui Messi a  revenit de la vestiare, după 27 de minute, și a câștigat meciul
VIDEO. Bătaie la meciul dintre Argentina și Brazilia. Echipa lui Messi a revenit de la vestiare, după 27 de minute, și a câștigat meciul

Campionatul Mondial din Qatar: Țările de Jos și Argentina, primele  calificate în sferturi. Messi, gol la meciul 1.000 din carieră
Campionatul Mondial din Qatar: Țările de Jos și Argentina, primele calificate în sferturi. Messi, gol la meciul 1.000 din carieră

Argentina lui Leo Messi are meciuri de ”foc” cu Panama și Curacao. Lotul  campioanei mondiale
Argentina lui Leo Messi are meciuri de ”foc” cu Panama și Curacao. Lotul campioanei mondiale