Home

cartier Înmormântare Colegiu fotbal finlanda romania Nuclear ozon scandal

Penalty evident refuzat în Finlanda - România

Finlanda - România, de la 21:45

România - Finlanda » Ultrașii au aruncat cu torțe în teren » Meciul,  întrerupt două minute
România - Finlanda » Ultrașii au aruncat cu torțe în teren » Meciul, întrerupt două minute

Surprizele pregătite de Edi Iordănescu pentru primul 11 al României din  meciul cu Finlanda - Eurosport
Surprizele pregătite de Edi Iordănescu pentru primul 11 al României din meciul cu Finlanda - Eurosport

Fotbal feminin: România, învinsă de Finlanda (0-1) în Liga Naţiunilor |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal feminin: România, învinsă de Finlanda (0-1) în Liga Naţiunilor | AGERPRES • Actualizează lumea.

România - Finlanda 1-0. Nu ne mai dați mingea! Concluzie inedită după  victoria din Giulești
România - Finlanda 1-0. Nu ne mai dați mingea! Concluzie inedită după victoria din Giulești

Arbitrul va fi vedeta de pe teren la Finlanda - România

România, Prima Victorie în Liga Națiunilor După Două înfrângeri. A Bătut  Finlanda Cu 1-0 | Libertatea
România, Prima Victorie în Liga Națiunilor După Două înfrângeri. A Bătut Finlanda Cu 1-0 | Libertatea

Finlanda - România 1-1 în Liga Națiunilor. Tricolorii au remizat la  Helsinki după un meci spectaculos | Observatornews.ro
Finlanda - România 1-1 în Liga Națiunilor. Tricolorii au remizat la Helsinki după un meci spectaculos | Observatornews.ro

FINLANDA – ROMÂNIA / 14 OCTOMBRIE: ZIUA VICTORIEI RECORD | Federația Română  de Fotbal
FINLANDA – ROMÂNIA / 14 OCTOMBRIE: ZIUA VICTORIEI RECORD | Federația Română de Fotbal

România - Finalnda în UEFA Nations League. Rezumatul meciului încheiat cu  scorul de 1-0. Ce a spus Edi Iordănescu | Antena 1
România - Finalnda în UEFA Nations League. Rezumatul meciului încheiat cu scorul de 1-0. Ce a spus Edi Iordănescu | Antena 1

Video | România - Finlanda 0-1. ”Tricolorele” suferă a doua înfrângere  consecutivă
Video | România - Finlanda 0-1. ”Tricolorele” suferă a doua înfrângere consecutivă

România remizează cu Finlanda la Helsinki şi rămâne pe ultimul loc în grupă

U21 spre EURO 2025 | Victorie în ultimul minut de prelungiri! România –  Finlanda 1-0 | Federația Română de Fotbal
U21 spre EURO 2025 | Victorie în ultimul minut de prelungiri! România – Finlanda 1-0 | Federația Română de Fotbal

UEFA Women's Nations League - Romania vs Finlanda - LOT A - 26 sept 2023

Finlanda - România 1-1 în Liga Națiunilor. Mai buni, dar rămânem ultimii în  grupă!
Finlanda - România 1-1 în Liga Națiunilor. Mai buni, dar rămânem ultimii în grupă!

Finlanda - România 1-1, în Liga Națiunilor. "Tricolorii", pe ultimul loc în  Grupa a 3-a din Liga B - Stirileprotv.ro
Finlanda - România 1-1, în Liga Națiunilor. "Tricolorii", pe ultimul loc în Grupa a 3-a din Liga B - Stirileprotv.ro

Finlanda - România Live Video Online în Liga Națiunilor

Liga Naţiunilor, Liga B: Finlanda - România 1-1. Naţionala rămâne neînvinsă  în faţa nordicilor, dar este ultima în grupă
Liga Naţiunilor, Liga B: Finlanda - România 1-1. Naţionala rămâne neînvinsă în faţa nordicilor, dar este ultima în grupă

România învinge Finlanda, cu chiu, cu vai. Edi Iordănescu ia o gură de  oxigen și scapă de demitere - Evenimentul Zilei
România învinge Finlanda, cu chiu, cu vai. Edi Iordănescu ia o gură de oxigen și scapă de demitere - Evenimentul Zilei

Romania - Finlanda - 11 iun 2022

România U21 - Finlanda U21 1-0, în etapa 3 din preliminarii Euro 2025.  Victorie în al 8-lea minut de prelungiri! - Fanatik.ro
România U21 - Finlanda U21 1-0, în etapa 3 din preliminarii Euro 2025. Victorie în al 8-lea minut de prelungiri! - Fanatik.ro

Video&Foto | România – Finlanda 1-0, în Liga Națiunilor. Prima victorie  pentru Edi Iordănescu! Bancu, eroul “tricolorilor”
Video&Foto | România – Finlanda 1-0, în Liga Națiunilor. Prima victorie pentru Edi Iordănescu! Bancu, eroul “tricolorilor”

România - Finlanda 1-0, în Liga Națiunilor. Bancu, erou în Giulești!