Home

pur zeci Cinci croatia fotbal Linie de metal pic tumbă

Cupa Mondială 2022. Croaţia, vicecampioana mondială, a remizat cu naționala  Marocului | Digi24
Cupa Mondială 2022. Croaţia, vicecampioana mondială, a remizat cu naționala Marocului | Digi24

România U21 - Croația U21 0-0. Echipa națională părăsește competiția fără  gol marcat!
România U21 - Croația U21 0-0. Echipa națională părăsește competiția fără gol marcat!

Fotbal: Croaţia s-a calificat la EURO 2024 | AGERPRES • Actualizează lumea.

Debut ratat pentru Croația la Cupa Mondială. Modric & Co nu au reușit să  dea gol cu Maroc | GALERIE FOTO - Stirileprotv.ro
Debut ratat pentru Croația la Cupa Mondială. Modric & Co nu au reușit să dea gol cu Maroc | GALERIE FOTO - Stirileprotv.ro

Croaţia şi-a anunţat lotul pentru Cupa Mondială din Rusia

Croația și-a anunțat lotul pentru Euro. Un lot mult întinerit, dar cu  veteranul Modric "la datorie" - Eurosport
Croația și-a anunțat lotul pentru Euro. Un lot mult întinerit, dar cu veteranul Modric "la datorie" - Eurosport

🇭🇷 EURO 2020: Lot Croația - Tackle.ro cu Luka Modric și Ivan Perisic

Echipa națională de fotbal a Croației - Wikipedia

Croația a învins Marocul în finala mică a Cupei Mondiale la fotbal |  GALERIE FOTO - Stirileprotv.ro
Croația a învins Marocul în finala mică a Cupei Mondiale la fotbal | GALERIE FOTO - Stirileprotv.ro

Luka Modric, înainte de semifinala Argentina-Croația: "Avem același ADN ca  Real Madrid" - Eurosport
Luka Modric, înainte de semifinala Argentina-Croația: "Avem același ADN ca Real Madrid" - Eurosport

Olanda - Croația 2-4 | Nebunie de meci, chiar sub ochii lui Istvan Kovacs!  Modric și ai săi se califică în finala Nations League! | Sport.ro
Olanda - Croația 2-4 | Nebunie de meci, chiar sub ochii lui Istvan Kovacs! Modric și ai săi se califică în finala Nations League! | Sport.ro

Naționala Croației a câștigat medalia de bronz la Cupa Mondială de fotbal  din Qatar - România Liberă
Naționala Croației a câștigat medalia de bronz la Cupa Mondială de fotbal din Qatar - România Liberă

Japonia - Croația 1-1, 1-3 după lovituri de departajare, în „optimile”  Cupei Mondiale
Japonia - Croația 1-1, 1-3 după lovituri de departajare, în „optimile” Cupei Mondiale

We Love Sport Fotbal Croația se reinventează. Din nou

VIDEO | Olanda - Croaţia 2-4. Modric & Co s-au calificat în finala Nations  League, în urma unui meci spectaculos care s-a decis în prelungiri
VIDEO | Olanda - Croaţia 2-4. Modric & Co s-au calificat în finala Nations League, în urma unui meci spectaculos care s-a decis în prelungiri

Olanda-Croația 2-4 | Balcanicii s-au impus după prelungiri și vor juca  finala în Liga Națiunilor - Eurosport
Olanda-Croația 2-4 | Balcanicii s-au impus după prelungiri și vor juca finala în Liga Națiunilor - Eurosport

BUCURESTI - FOTBAL - EU U21 - SPANIA - CROATIA - 24 IUN 2023 - Inquam Photos

Croația nu știe să câștige altfel » Asemănarea izbitoare cu Campionatul  Mondial din 2018
Croația nu știe să câștige altfel » Asemănarea izbitoare cu Campionatul Mondial din 2018

Cupa Mondială de fotbal: Croația a câștigat finala mică

Croatia - *Club details - Fotbal - Eurosport

Luka Modric, magistral în Olanda - Croația 2-4. ”Lasă-mă să-ți văd  pașaportul!” - Antena Sport
Luka Modric, magistral în Olanda - Croația 2-4. ”Lasă-mă să-ți văd pașaportul!” - Antena Sport

Echipament fotbal Kit Mundial - Croatia, ZEUS

Croația, echipa împotriva căreia România a jucat ultimul său meci de la un  Campionat Mondial, și-a anunțat lotul pentru Qatar | Sport.ro
Croația, echipa împotriva căreia România a jucat ultimul său meci de la un Campionat Mondial, și-a anunțat lotul pentru Qatar | Sport.ro

CM 2022. Brazilia a fost eliminată. Croația a câștigat la loviturile de  departajare și merge în semifinale | Digi24
CM 2022. Brazilia a fost eliminată. Croația a câștigat la loviturile de departajare și merge în semifinale | Digi24

Luka Modric, ultima reprezentaţie la un turneu final al Cupei Mondiale -  17.12.2022 | BURSA.RO
Luka Modric, ultima reprezentaţie la un turneu final al Cupei Mondiale - 17.12.2022 | BURSA.RO