Home

răsuci legendă Ordine alfabetică argentina meciuri autobuz interpersonală Vârf

Messi a stabilit un record în meciul amical Argentina-Australia

CM 2022 | Argentina - Australia 2-1. "Pumele" s-au calificat în sferturi,  unde se vor duela cu Olanda! Lionel Messi, gol la meciul 1000 din carieră -  Antena Sport
CM 2022 | Argentina - Australia 2-1. "Pumele" s-au calificat în sferturi, unde se vor duela cu Olanda! Lionel Messi, gol la meciul 1000 din carieră - Antena Sport

Campionatul Mondial din Qatar: Țările de Jos și Argentina, primele  calificate în sferturi. Messi, gol la meciul 1.000 din carieră
Campionatul Mondial din Qatar: Țările de Jos și Argentina, primele calificate în sferturi. Messi, gol la meciul 1.000 din carieră

Argentina, campioană mondială la fotbal, după cel mai frumos meci din  istorie - CT100.ro
Argentina, campioană mondială la fotbal, după cel mai frumos meci din istorie - CT100.ro

Leo Messi, încă patru apariții și va avea 1.000 de meciuri în carieră!

Angel Di Maria, omul meciurilor decisive în finale

Argentina, noua campioană MONDIALĂ după un meci de poveste: Zeul Messi a  intrat în istoria fotbalului - Ziarul Unirea
Argentina, noua campioană MONDIALĂ după un meci de poveste: Zeul Messi a intrat în istoria fotbalului - Ziarul Unirea

Lionel Messi, taxat de tatăl lui Rodrygo, după scandalul de la meciul  Brazilia - Argentina. Imaginile care arată ce a făcut fotbalistul care a  câștigat de 8 ori „Balonul de Aur” - Playsport
Lionel Messi, taxat de tatăl lui Rodrygo, după scandalul de la meciul Brazilia - Argentina. Imaginile care arată ce a făcut fotbalistul care a câștigat de 8 ori „Balonul de Aur” - Playsport

Argentina, campioană mondială! Messi şi-a împlinit visul: 3-3 şi 4-2 la  penalty-uri
Argentina, campioană mondială! Messi şi-a împlinit visul: 3-3 şi 4-2 la penalty-uri

Lionel Messi, fotbalistul argentinian cu cele mai multe meciuri jucate la  Cupa Mondială: ”Cred că Diego ar fi super fericit pentru mine” - Exclusiv TM
Lionel Messi, fotbalistul argentinian cu cele mai multe meciuri jucate la Cupa Mondială: ”Cred că Diego ar fi super fericit pentru mine” - Exclusiv TM

Bomba deșertului! L-am așteptat pe Messi, dar l-am găsit pe Al Dawsari

Arabia Saudită, prima echipă care a bătut Argentina după 36 de meciuri fără  înfrângere pentru naționala lui Messi - Eurosport
Arabia Saudită, prima echipă care a bătut Argentina după 36 de meciuri fără înfrângere pentru naționala lui Messi - Eurosport

The Guardian: România – Argentina din 1994, cel mai frumos meci din istoria  Cupei Mondiale | Digi24
The Guardian: România – Argentina din 1994, cel mai frumos meci din istoria Cupei Mondiale | Digi24

Argentina - Mexic 2-0 | Geniul lui Messi a deblocat un meci echilibrat!  Clasamentul grupei - Eurosport
Argentina - Mexic 2-0 | Geniul lui Messi a deblocat un meci echilibrat! Clasamentul grupei - Eurosport

Argentina a fost învinsă de Arabia Saudită în primul meci de la Campionatul  Mondial de Fotbal 2022 | replicaonline.ro
Argentina a fost învinsă de Arabia Saudită în primul meci de la Campionatul Mondial de Fotbal 2022 | replicaonline.ro

Argentina s-a calificat în sferturi la Campionatul Mondial de fotbal după  ce a învins Australia cu scorul de 2-1 - Stirileprotv.ro
Argentina s-a calificat în sferturi la Campionatul Mondial de fotbal după ce a învins Australia cu scorul de 2-1 - Stirileprotv.ro

Reacția lui Lionel Messi, după scandalul de la Argentina - Uruguay: „Să  învețe asta!”
Reacția lui Lionel Messi, după scandalul de la Argentina - Uruguay: „Să învețe asta!”

Argentina a câștigat Cupa Mondială. Meciul, un „rollercoaster” emoțional  pentru jucători și suporteri
Argentina a câștigat Cupa Mondială. Meciul, un „rollercoaster” emoțional pentru jucători și suporteri

Între meciurile cu Panama și Curacao, campioana mondială Argentina joacă  încă un amical ciudat! | Sport.ro
Între meciurile cu Panama și Curacao, campioana mondială Argentina joacă încă un amical ciudat! | Sport.ro

Fotbal: O victorie pentru România în cinci meciuri cu Argentina | Epoch  Times România
Fotbal: O victorie pentru România în cinci meciuri cu Argentina | Epoch Times România

Argentina este noua campioană mondială! Meci nebun la Doha, decis la  penaltyuri
Argentina este noua campioană mondială! Meci nebun la Doha, decis la penaltyuri

Olanda-Argentina. Unul dintre cele mai dramatice meciuri de la CM 2022 |  adevarul.ro
Olanda-Argentina. Unul dintre cele mai dramatice meciuri de la CM 2022 | adevarul.ro

Argentina lui Leo Messi are meciuri de ”foc” cu Panama și Curacao. Lotul  campioanei mondiale
Argentina lui Leo Messi are meciuri de ”foc” cu Panama și Curacao. Lotul campioanei mondiale